.
 • Czapka SnapBack

Czapka SnapBack


kolory

Dane techniczne

 • Jeżeli Twoja grafika posiada wielokolorowe, drobne elementy zostaną one wykonane jako kształt zamknięty z tłem w kolorze wybranego przez Ciebie produktu
 • Czapka SnapBack

  Klasyczna czapka typu SnapBack ze spersonalizowanym nadrukiem podkreśli Twój styl, charakter i niepowtarzalność. Idealna nie tylko na słoneczne dni.

  • 100% akryl, frotka: 65% bawełna/35% poliester,
  • Zapięcie SnapBack,
  • Czapka 5-panelowa,
  • Usztywniony panel czołowy,
  • Płaski daszek z 6 przeszyciami.

  Wymiary

  Obwód: od 51 do 60 cm.

  Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
  do 30°C

  *Odwróć ubranie na lewą stronę.

  wymiary czapka

  O produkcie

  Czapka SnapBack

  Proszę pamiętać o tym, że maksymalne pole zadruku to 14x7cm. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa wydruk na drukowanych przez nas czapkach.

  Drukujemy na czapkach SnapBack firmy   Atlantis

  Właściwości naszych czapek:

  • 100% akryl, frotka: 65% bawełna/35% poliester,
  • Usztywniony panel czołowy,
  • Płaski daszek z 6 przeszyciami,
  • Zapięcie SnapBack,
  • Czapka 5-panelowa.

  Zaprojektuj czapkę SnapBack w T-druk- informacje podstawowe

  Po lewej stronie kreatora T-druk znajduje się tabela kolorów naszych czapek – wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia. Następnie znajdują się przyciski dające możliwość załadowania własnej grafiki, wpisania tekstu i skorzystania z naszych zasobów. Na widocznej czapce jest uwzględniony obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta. Obrazek, który umieszczasz na swojej czapce jest automatycznie kompresowany tak, aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


  Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

  Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry.
  Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć.
  Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz swój NIP.


  Informacje techniczne - zadruk

  Należy pamiętać że maksymalna wielkość nadruku wynosi 14x7cm.
  W efekcie, jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi czapki, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach. Czapkę z wykonanym nadrukiem należy prać w temperaturze do 40°C.


  Informacje techniczne - twój plik

  Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, czapki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta, należy jednak pamiętać, że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.
  Jeśli realizujesz nadruk na czapce białej lub czarnej, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze czapki, to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku, kiedy Twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.