.
  • Nerka

Nerka


kolory

Dane techniczne

Jeżeli Twoja grafika posiada wielokolorowe, drobne elementy zostaną one wykonane jako kształt zamknięty z tłem w kolorze wybranego przez Ciebie produktu

Nerka

Uwolnij swoje ręce podczas wycieczki, wyjazdu lub na codzień i zrób oryginalną nerkę. Pomieści to, co najpotrzebniejsze - od dokumentów po drobiazgi. Wyróżnij się wśród znajomych.

  • MAateriał: 100% poliester,
  • Wymiary: 38x14x8 cm,
  • Pojemność: 2,5 litra,

Wymiary

38 x 14 x 8 cm

Temperatura prania

O produkcie

Nerka

Nadrukowujemy na nerkach firmy  BagBase®

Właściwości naszych nerek:

  • Materiał: 100% poliester,
  • Wymiary: 38x14x8 cm,
  • Pojemność: 2,5 litra,
  • Duża pojemność przegrody głównej,
  • Z przodu i z tyłu kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny
  • Torba z paskiem z regulacją uchwytu

Maksymalna wielkość nadruku wynosi 17x7 cm. Jeżeli Twoja grafika posiada wielokolorowe, drobne elementy zostaną one wykonane jako kształt zamknięty z tłem w kolorze wybranego przez Ciebie produktu

Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na nerki z nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora Tdruk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - Twój plik

Obrazek który umieszczasz na swojej nerce jest automatycznie kompresowany, aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Jeśli realizujesz nadruk na nerce białej lub czarnej, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze nerki to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku, kiedy Twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.


Informacje techniczne - zadruk

Należy pamiętać że maksymalny obszar zadruku wynosi 17x7 cm. W efekcie, jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi nerki, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach.