.
 • Torba Standard

Torba Standard


kolory

Dane techniczne

Torba standard

Torba z własnym nadrukiem na zamówienie to idealny i obowiązkowy kompan na zakupy. Zamów dla siebie lub obdaruj nią bliską osobę. Torba z nadrukiem to również doskonały pomysł na promocję firmy.

 • 140 g/m2,
 • 100% bawełna,
 • Wymiary: 38 cm x 42 cm,
 • Uchwyty około 70 cm,
 • Krzyżykowe przeszycia przy uchwytach dla wzmocnienia,
 • Szwy boczne kopertowe zapobiegają kurczeniu się.

Wymiary

38 x 42 cm

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

wymiary torba

O produkcie

Torba Standard

Nadrukowujemy na torbach firmy   JASSZ bags towels bistro

Właściwości naszych toreb:

 • Gramatura: 140g/m²
 • Wymiary: 38x42 cm
 • Materiał: 100% bawełna
 • Długie uchwyty – ok. 70 cm
 • Krzyżykowe przeszycia przy uchwytach dla wzmocnienia
 • Kopertowe szwy boczne zapobiegają kurczeniu się

Maksymalna wielkość nadruku wynosi 35,5x40,5 cm.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na torby z nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora Tdruk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - Twój plik

Obrazek który umieszczasz na swojej torbie bawełnianej jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Jeśli realizujesz nadruk na bawełnianej torbie białej lub czarnej, a twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze torby to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.


Informacje techniczne - nadruk

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia chemicznego środka utrwalającego. Bawełniana torba ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywna i może posiadać ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane.


Informacje techniczne - zadruk

Wykonanie zadruku na torbie kolorowej wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, co skutkuje możliwością powstania małych białych kropek widocznych na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.

Należy pamiętać że maksymalny obszar zadruku wynosi 35,5x40,5 cm. W efekcie jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi torby, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach.

Torbę bawełnianą z własnym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40°C.