.
  • Worek-plecak

Worek-plecak


kolory

Dane techniczne

Worek-plecak

Worek-plecak to idealne uzupełnienie nie tylko szkolnego outfit'u. Stwórz spersonalizowany worek i wyróżnij się wśród znajomych.

  • 140 g/m2
  • 100% bawełna
  • Wzmocnione otwory na ramiączka
  • Łączone ramiączka

Wymiary

38 x 48 cm

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

wymiary worek plecak

O produkcie

Worek-plecak

Prosimy pamiętać o tym, że maksymalna wielkość nadruku wynosi 30x30 cm. Robimy wszystko, by jak najlepiej umieścić Państwa projekt na drukowanych przez nas workach-plecakach.

Nadrukowujemy na workach-plecakach firmy   JASSZ bags towels bistro

Właściwości naszych worków-plecaków:

  • Gramatura: 140g/m²,
  • Wymiary: 38x48 cm,
  • Materiał: 100% bawełna,
  • Łączone ramiączka,
  • Wzmocnione otwory na ramiączka.


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na worki-plecaki z nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi 1-3dni robocze, jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-druk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - Twój plik

Obrazek który umieszczasz na swoim worku-plecaku jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.

Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, SVG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Jeśli realizujesz nadruk na bawełnianym worku-plecaku białym lub czarnym, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze worka, to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy Twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.


Informacje techniczne - nadruk

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia chemicznego środka utrwalającego. Bawełniany worek - plecak ze świeżo wykonanym nadrukiem może być sztywny i może posiadać ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane.


Informacje techniczne - zadruk

Wykonanie zadruku na worku-plecaku kolorowym wymaga w pierwszej kolejności zastosowania podkładu w postaci białej farby. Włókno bawełniane ma tendencję do niewidocznego dla naszego oka zmechacenia, co skutkuje możliwością powstania małych białych kropek widocznych na kolorowym nadruku. Jest to zjawisko występujące rzadko.

Należy pamiętać że maksymalny obszar zadruku wynosi 30 x 30 cm. W efekcie jeśli projekt grafiki w naszym kreatorze T-druk będzie sięgać od krawędzi do krawędzi torby, przy nadruku rozmiar ten zostanie skorygowany. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić Państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach.

Bawełniany worek - plecak z własnym nadrukiem DTG należy prać w temperaturze do 40°C.