.
 • Torba FULL-PRINT

Torba FULL-PRINT


kolory

O produkcie

Torba FULL-PRINT

Torba standard

Torba z własnym nadrukiem na zamówienie to idealny i obowiązkowy kompan na zakupy. Zamów dla siebie lub obdaruj nią bliską osobę. Torba z nadrukiem to również doskonały pomysł na promocję firmy.

 • 140 g/m2,
 • 100% poliester,
 • Wymiary: 38 cm x 42 cm,
 • Uchwyty około 70 cm,
 • Krzyżykowe przeszycia przy uchwytach dla wzmocnienia,


Wymiary

  38 x 42 cm

Temperatura praniaTemperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C

wymiary torba


O produkcie


Torba Full-Print

Proszę pamiętać, że nadruk jest wykonywany na całej powierzchni, dlatego należy wstawić grafikę większą niż kontury torby. Jeżeli wstawiasz własną grafikę pamiętaj, że ważne elementy należy umieszczać na środku torby a nie po bokach czy krawędziach, ponieważ w tych miejscach torba będzie zszywana i te elementy mogą być słabo widoczne


Właściwości naszych toreb:

 • Gramatura: 140g/m²
 • Wymiary: 38x42 cm
 • Materiał: 100% poliester
 • Długie uchwyty – ok. 70 cm
 • Krzyżykowe przeszycia przy uchwytach dla wzmocnienia 


Informacje podstawowe - czas realizacji, faktura

Realizujemy tylko zamówienia na torby z nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-druk wynosi około 1 - 3 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora Tdruk w „uwagach do zamówienia”. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.


Informacje techniczne - Twój plik

Obrazek który umieszczasz na swojej torbie bawełnianej jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać że wraz z zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.


Jeśli realizujesz nadruk na bawełnianej torbie białej lub czarnej, a twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze torby to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy twoja grafika posiada nieregularne kolorystycznie tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.


Informacje techniczne - nadruk

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia środka utrwalającego i wysokiej temperatury. Torba ze świeżo wykonanym nadrukiem może posiadać zagniecenia czy ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane. Pranie wykonujemy w temperaturze 40°C oraz zalecamy nie suszyć w suszarce bębnowej. Jeżeli produkt z nadrukiem posiada zagniecenia, należy wtedy uprasować odzież, a zagniecenia znikną. Produkt z nadrukiem należy prasować na lewej stronie lub z użyciem pergaminu. Nie wolno przykładać żelazka bezpośrednio na nadruk.


Informacje techniczne - zadruk

Należy pamiętać, że nadruk jest wykonywany na całej powierzchni, dlatego należy wstawić grafikę większą niż kontury torby. Jeżeli wstawiasz własną grafikę pamiętaj, że ważne elementy należy umieszczać na środku torby a nie po bokach czy krawędziach, ponieważ w tych miejscach torba będzie zszywana i te elementy mogą być słabo widoczne. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach.


Torba z własnym nadrukiem należy prać w temperaturze do 40°C