.
  • Worek-Plecak FULL-PRINT

Worek-Plecak FULL-PRINT


kolory

O produkcie

Worek-Plecak FULL-PRINT

Worek-plecak Full-print

Worek-plecak to idealne uzupełnienie nie tylko szkolnego outfit'u. Stwórz spersonalizowany worek i wyróżnij się wśród znajomych.


  • 140 g/m2,
  • 100% poliester,
  • Wzmocnione otwory na ramiączka
  • Łączone ramiączka


WOREK-PLECAK

Proszę pamiętać, że nadruk jest wykonywany na całej powierzchni, dlatego należy wstawić grafikę większą niż kontury plecaka. Jeżeli wstawiasz własną grafikę pamiętaj, że ważne elementy należy umieszczać na środku worko-plecaka a nie po bokach czy krawędziach, ponieważ w tych miejscach plecak będzie zszywany i te elementy mogą być słabo widoczne 


ZAPROJEKTUJ WOREK-PLECAK FULL-PRINT W T-DRUK - INFORMACJE PODSTAWOWE

Po lewej stronie kreatora znajduję się tabela kolorów oraz ilość stron możliwych do zadrukowania na wybranym produkcie. Po prawej stronie znajduję się tabela rozmiarów dla wybranych produktów i ilość produktów - wybierz parametry właściwe dla Twojego zamówienia naciskając plus + przy odpowiednim rozmiarze. Powyżej tej tabeli znajdują się funkcje do spersonalizowania i załadowania własnego zdjęcia/grafiki. Na widocznym produkcie jest uwzględniony obszar zadruku, grafika umieszczona poza tym obszarem zostanie automatycznie ucięta.


Aby zmienić produkt, wystarczy nacisnąć przycisk "zmień produkt" nad tabelą kolorów. Po przejściu do nowego produktu projekt zostanie automatycznie przeniesiony. Jeżeli nie chcesz tego samego nadruku, wystarczy nacisnąć na żółtym pasku "x - nowy projekt". Obrazek, który umieszczasz na swoim produkcie jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk.


INFORMACJE TECHNICZNE - TWÓJ PLIK

Obrazek, który umieszczasz na swoim worko-plecaku jest automatycznie kompresowany aby przyśpieszyć pracę kreatora T-druk. Grafika w oryginalnym rozmiarze zostaje zapisana na naszym serwerze. Nie przejmuj się więc jakością swojej grafiki widoczną na podglądzie.


Nasz kreator T-druk obsługuje pliki w rozszerzeniu JPEG, PNG, - najlepiej w rozdzielczości 300 DPI. Jesteśmy w stanie nadrukować na koszulki, bluzy, torby itp. każdy plik przesłany przez naszego klienta. Należy jednak pamiętać, że wraz ze zmniejszającą się ilością DPI grafiki, zmniejsza się również jakość nadruku i ostateczny efekt może nie odpowiadać Twoim wymaganiom.


Jeśli realizujesz nadruk na plecaku białym lub czarnym, a Twoja grafika posiada gładkie tło w kolorze nerki to zostanie ono automatycznie usunięte. W przypadku kiedy Twoja grafika posiada nieregularne kolorystyczne tło, będziesz miał możliwość pozbycia się go za pomocą prostych darmowych programów takich jak Gimp - jeśli użycie ich sprawia Ci trudność, napisz do nas! Za odpowiednią dopłatą uzyskasz pomoc w przygotowaniu projektu.


INFORMACJE PODSTAWOWE - CZAS REALIZACJI, FAKTURA

Realizujemy tylko zamówienia opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie T-Druk wynosi około 2 - 4 dni robocze. Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru - napisz to w trakcie realizowania zamówienia przy pomocy kreatora T-Druk, w "uwagach do zamówienia". Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w "uwagach do zamówienia" wpisz numer NIP.


INFORMACJE TECHNICZNE - NADRUK

Procedura realizacji trwałego nadruku wymaga użycia środka utrwalającego i wysokiej temperatury. Plecak ze świeżo wykonanym nadrukiem może  posiadać zagniecenia czy ślady impregnatu. Należy wtedy taki produkt uprać, a wszystkie chemiczne substancje zostaną wypłukane. Pranie wykonujemy w temperaturze 40°C oraz zalecamy nie suszyć w suszarce bębnowej. Jeżeli produkt z nadrukiem posiada zagniecenia, należy wtedy uprasować odzież, a zagniecenia znikną. Produkt z nadrukiem należy prasować na lewej stronie lub z użyciem pergaminu. Nie wolno przykładać żelazka bezpośrednio na nadruk.


INFORMACJE TECHNICZNE - ZADRUK


Należy pamiętać, że nadruk jest wykonywany na całej powierzchni, dlatego należy wstawić grafikę większą niż kontury plecaka. Jeżeli wstawiasz własną grafikę pamiętaj, że ważne elementy należy umieszczać na środku worko-plecaka a nie po bokach czy krawędziach, ponieważ w tych miejscach plecak będzie zszywany i te elementy mogą być słabo widoczne. Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej umieścić państwa grafikę na drukowanych przez T-druk produktach.


Plecak z własnym nadrukiem należy prać w temperaturze do 40°C


Wymiary


  38 x 48 cm


Temperatura prania najbezpieczniejsza dla nadruku.
do 30°C