.

Nowy rok szkolny 2019/2020

Nowy rok szkolny 2019/2020

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Pamiętaj, że możesz wyróżnić się nie tylko przez kupowanie ciekawych zeszytów lub piórników. Aby rozpocząć nowy rok z uśmiechem zaprojektuj koszulkę z własnym nadrukiem. Na pewno zwróci uwagę twoich kolegów i koleżanek. Dzięki temu, że zaprojektujesz swój T-Shirt własnoręcznie stanie się on niepowtarzalny.
Logo zespołu na którego koncercie byłeś czy może zdjęcie ze wspólnej podróży rodzinnej w góry? Możliwości są praktycznie nieograniczone, a dzięki koszulce z własnym nadrukiem możesz zachować wspomnienie minionego lata! Taka koszulka idealnie nada się jako prezent lub jako pamiątka, która będzie przypominać ci o miłych chwilach, kiedy zasiądziesz już w szkolnej ławce.

Nadchodzi czas w którym większość jesiennych wieczorów będziesz spędzał przy biurku. Naukę z pewnością umili Ci kubek z własnym projektem. W końcu nic nie sprawia takiej przyjemności jak kawa bądź herbata w chłodny wrześniowy wieczór. Warto również zajrzeć też na naszą stronę na FB na której T-Druk zorganizował dla Was konkurs, w którym można wybrać ciekawe nagrody takie jak koszulki, kubki czy worki na buty do szkoły.