.

Body dziecięce

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)


Skorzystaj z naszego sklepu

Poszukujesz prezentu dla swojego najmłodszego dziecka? A może chcesz przygotować dla niego body dziecięce z nadrukiem bez żadnej okazji? Stwórz niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju body dziecięce z własnym nadrukiem. Niepowtarzalne body dziecięce na zamówienie przygotujesz dzięki naszemu kreatorowi, a my dostarczymy Ci gotowy produkt.


Body z własnym nadrukiem na zamówienie

Wybierz odpowiadający Tobie model body - w naszej ofercie znajdziesz body od firmy Rabbit Skins. Są miłe w dotyku, zapewniają komfort noszenia. Doskonale sprawdzą się w codziennej garderobie każdego maluszka. W naszej ofercie posiadamy body z długim lub krótkim rękawem.

Body dziecięce z własnym nadrukiem wykonujemy metodą cyfrową DTG, która kilka lat temu pojawiła się na polskim rynku. Dzięki niej jesteśmy w stanie uzyskać trwały, precyzyjny i dokładny obraz na tekstyliach. Aby zaprojektować swoje własne body, użyj przycisku DO KREATORA lub przejdź przez kategorię w menu STWÓRZ WŁASNY NADRUK. Przygotowany specjalnie dla Ciebie kreator posiada wiele możliwości - od dodania tekstu po użycie i załadowanie wcześniej przygotowanego projektu. Dzięki niemu przygotujesz wymarzone body z nadrukiem, a już po kilku ruchach myszką będziesz miał gotową wizualizację. Na produkcie zaznaczony jest obszar nadruku. Maksymalna wielkość nadruku jaką wykonujemy na body to 16 cm x 20 cm.


Strefa inspiracji

Poszukujesz natchnienia? Chcesz przygotować body z własnym nadrukiem na zamówienie, ale nie bardzo wiesz od czego zacząć? Mamy kilka propozycji dla Ciebie: przygotuj projekt który będzie zawierał ulubiona postać z książki, czytanki czy też bajki maluszka. Zainspiruj się projektami przygotowanymi przez naszych Klientów w galerii naszych dotychczasowych realizacji. Wykorzystaj zasoby dostępne w kreatorze: szablony, cliparty, obrazy. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Masz dodatkowe pytania i potrzebujesz na nie odpowiedzi? Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z nami! Odwiedź nas w Warszawie przy ulicy Hejnałowej lub zadzwoń (jesteśmy na miejscu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00), napisz do nas maila lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. Czekamy na Ciebie!

Nasze realizacje