.

Śliniaki

Śliniak Śliniak koło barw
CENA od 19 PLN
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)


Skorzystaj z naszego sklepu

Poszukujesz prezentu dla swojego maluszka? A może chcesz przygotować dla niego śliniaczki z nadrukiem bez żadnej okazji? Stwórz niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju śliniak dziecięcy z własnym nadrukiem. Niepowtarzalne śliniaki dziecięce na zamówienie przygotujesz razem z naszym kreatorem, my dostarczymy Ci gotowy produkt, wykonany według Twojego projektu.


Śliniak z własnym nadrukiem na zamówienie

Wybierz odpowiadający Tobie kolor śliniaka - w naszej ofercie znajdziesz śliniaki od firmy SOL'S. Doskonale sprawdzą się w codziennej garderobie przy karmieniu każdego dziecka.

Nadruki na śliniakach wykonujemy metodą cyfrową DTG, która od kilku lat wkracza na polski rynek. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie uzyskać trwały, precyzyjny i dokładny obraz projektu na tekstyliach. Aby zaprojektować swój własny śliniak z nadrukiem na zamówienie, użyj przycisku DO KREATORA lub przejdź przez kategorię w menu STWÓRZ WŁASNY NADRUK. Przygotowany specjalnie dla Ciebie kreator posiada wiele funkcji - od prostego wstawienia tekstu po użycie naszych zasobów i wprowadzenie przez Ciebie wcześniej przygotowanego projektu. Razem z naszym kreatorem przygotujesz wymarzony śliniak z nadrukiem, a już po kilku chwilach i kliknięciach myszką będziesz miał przed sobą gotową wizualizację Twojego oryginalnego śliniaka. Na produkcie widocznym w kreatorze zaznaczony jest obszar nadruku. Maksymalna wielkość nadruku jaką wykonujemy na śliniakach to 16 cm x 20 cm.


Strefa inspiracji

Poszukujesz inspiracji? Śliniaki z nadrukiem mogą być zaprojektowane w sposób humorystyczny. Chcesz przygotować śliniaki z własnym nadrukiem na zamówienie, ale nie bardzo wiesz od czego zacząć? Skorzystaj z naszej galerii dotychczasowych realizacji i zobacz, co stworzyli przed Tobą inni. Zainspiruj się i wykorzystaj też nasze zasoby - cliparty, szablony, obrazy. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia.

Potrzebujesz dodatkowych informacji lub naszej pomocy? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami - zadzwoń, napisz do nas maila, odwiedź nas osobiście w Warszawie lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie. Czekamy na Ciebie.

Nasze realizacje