.

Czapki beanie

Czapka Slouch Czapka Slouch koło barw
CENA od 20 PLN
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)

Skorzystaj z naszego sklepu!

Chcesz wyprzedzać modowe trendy? Uwielbiasz personalizowaną garderobę? A może masz głowę pełną ciekawych pomysłów, ale brak Ci maszyn by je zrealizować? Zaprojektuj ulubioną część garderoby, my zajmiemy się wykonaniem. Niepowtarzalne czapki beanie z własnym nadrukiem lub haftem przygotujesz w naszym kreatorze, a my dostarczymy Ci gotowy produkt.


Czapka beanie z własnym nadrukiem

Razem z nami zaprojektuj swoją wymarzoną czapkę beanie. Oddajemy do Twojej dyspozycji specjalnie przygotowany kreator, byś mógł w jasny i prosty sposób zaprojektować swoją czapkę z nadrukiem. Już po kilku chwilach i kliknięciach myszką będziesz miał przed sobą gotową wizualizację Twojego autorskiego produktu. Na początku wybierz model i kolor czapki, na którym umieścimy Twój indywidualny wzór. Następnie możesz zająć się tworzeniem i edycją swojej czapki z nadrukiem. W lewym panelu kreatora znajdziesz narzędzia umożliwiające wgranie własnego projektu w zakładce OBRAZY, możesz też skorzystać z naszych zasobów jakie tam umieściliśmy. Skorzystaj także z naszych szablonów, clipartów, wstaw tekst, wykorzystaj kształty oraz masz możliwość zablokowania warstw, by żaden szczegół Twojego projektu nie przesunął się w momencie, gdy będziesz nakładał kolejne elementy swojego projektu.


Czapka beanie z własnym haftem

W naszej ofercie czapek beanie oferujemy także znakowanie haftem. Jeżeli jesteś zainteresowany tą metodą personalizacji swojej czapki, napisz do nas maila, zadzwoń, odwiedź nas osobiście w Warszawie (jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00) lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie - udzielimy Ci więcej informacji dotyczących kosztu i realizacji czapki beanie z haftem.


Zainspiruj się naszymi realizacjami

Poszukujesz inspiracji? Chcesz zaprojektować swoją czapkę z nadrukiem, ale nie masz pomysłu od czego zacząć? Skorzystaj z gotowych motywów i odwiedź galerię dotychczasowych realizacji - znajdziesz tam wiele inspiracji dla swoich personalizowanych produktów. Prosimy pamiętać, że czapka posiada maksymalny obszar zadruku widoczny na schemacie - 10x14 cm. Wzór wykraczający poza to pole zostanie automatycznie usunięty.

Wręcz swoim najbliższym, znajomym, pracownikom czapki przygotowane specjalnie dla nich. Potrzebujesz dodatkowych informacji jak stworzyć wymarzoną czapkę z daszkiem z własnym nadrukiem na zamówienie? Nie czekaj, skontaktuj się z nami a my udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Nasze realizacje