.

Czapki z daszkiem

Czapka SnapBack Czapka SnapBack koło barw
CENA od 25 PLN
Czapka bejsbolówka Czapka bejsbolówka
CENA od 20 PLN
Czapka Vintage Trucker Czapka Vintage Trucker koło barw
CENA od 20 PLN
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Skorzystaj z naszego sklepu!

Chcesz wyprzedzać modowe trendy? Uwielbiasz personalizowaną garderobę? A może masz głowę pełną ciekawych pomysłów, ale brak Ci maszyn by je zrealizować? Zaprojektuj ulubioną część garderoby, my zajmiemy się wykonaniem. Niepowtarzalne czapki z daszkiem z własnym nadrukiem przygotujesz w naszym kreatorze, a my dostarczymy Ci gotowy produkt. Czapeczka z daszkiem z własnym nadrukiem spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.


Czapka z daszkiem z własnym nadrukiem

Czapka z daszkiem z nadrukiem na zamówienie - stwórz ją u nas! Oddajemy do Twojej dyspozycji specjalnie przygotowany kreator, byś mógł w jasny i prosty sposób zaprojektować swoją czapkę. Już po kilku chwilach i kliknięciach myszką będziesz miał przed sobą gotową wizualizację Twojego wymarzonego produktu. Na początku musisz wybrać model i kolor czapki, na którym umieścimy Twój projekt. Następnie możesz zająć się tworzeniem i edycją swojej czapki z nadrukiem. W lewym panelu kreatora znajdziesz narzędzia umożliwiające wgranie własnego projektu w zakładce OBRAZY, możesz też skorzystać z naszych zasobów jakie tam umieściliśmy. Skorzystaj także z naszych szablonów, clipartów, wstaw tekst, wykorzystaj kształty oraz masz możliwość zablokowania warstw, by żaden szczegół Twojego projektu nie przesunął się w momencie, gdy będziesz nakładał kolejne elementy swojego projektu.


Czapka z daszkiem z własnym haftem

W naszej ofercie czapek z daszkiem oferujemy także znakowanie haftem. Jeżeli jesteś zainteresowany tą metodą personalizacji swojej czapki, napisz do nas maila, zadzwoń, odwiedź nas osobiście w Warszawie (jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00) lub skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.


Zainspiruj się naszymi realizacjami

Poszukujesz inspiracji? Chcesz zaprojektować swoją czapkę, ale nie masz pomysłu od czego zacząć? Skorzystaj z gotowych motywów i odwiedź galerię dotychczasowych realizacji - znajdziesz tam wiele inspiracji dla swoich personalizowanych produktów. Prosimy pamiętać, że czapka posiada maksymalny obszar zadruku widoczny na schemacie - 10x14 cm. Wzór wykraczający poza to pole zostanie automatycznie usunięty. Czapka z daszkiem z nadrukiem to dobry prezent na słoneczne dni. Czapeczka z daszkiem z nadrukiem idealnie sprawdzi się na koloniach, wakacjach czy zwykłych spacerach.

Czapka z daszkiem z własnym nadrukiem - wręcz swoim najbliższym, znajomym, pracownikom czapki przygotowane specjalnie dla nich. Potrzebujesz dodatkowych informacji jak stworzyć wymarzoną czapkę z daszkiem z własnym nadrukiem na zamówienie? Nie czekaj, skontaktuj się z nami a my udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Nasze realizacje