.

Koszulki na Wielkanoc - świąteczny akcent z T-Drukiem

Koszulki na Wielkanoc - świąteczny akcent z T-Drukiem

Koszulki wielkanocne

Święta Wielkanocne są bardzo mocno zakorzenione w polskiej tradycji. W tym roku Wielkanoc obchodzimy 12 kwietnia. Wielkanoc to czas rodzinnych spotkań, rozmów, wspólnego spędzania czasu i wyczekiwanego przez wszystkich, zwłaszcza dzieci, Śmigus-dyngus. Chcąc jeszcze bardziej podkreślić i zbudować świąteczną atmosferę, warto zadbać też o ciekawą i świąteczną odzież. Naszą propozycją na Wielkanoc są koszulki z własnym nadrukiem. Koszulki wielkanocne to nie tylko fajny akcent świąteczny, ale też doskonały i niespodziewany prezent dla rodziców, rodzeństwa, dziadków, chłopaka czy dziewczyny. Przygotowane przez Ciebie, spersonalizowane nadruki na koszulkach wywołają uśmiech i na pewno zostaną na długo zapamiętane przez bliskich. Zachęcamy, byś skorzystał z biblioteki szablonów i clipartów umieszczonej w naszym kreatorze. Sprawdź modele i dane techniczne naszych koszulek, klikając TUTAJ.

Koszulki na święta wielkanocne z nadrukiem

Pomysł na prezent Wielkanocny

Niedzielny, świąteczny poranek. Cały dom wypełniony jest świątecznymi zapachami, wszyscy poszukują prezentów pochowanych przez Zajączka. Dobrze w takiej atmosferze napić się wspólnie kawy i herbaty. Gwarantujemy, że Twój ulubiony napój będzie smakował jeszcze lepiej w kubku z motywem wielkanocnym, który sam zaprojektujesz. Taki kubek to także doskonały pomysł na prezent.

Przy okazji zabawy w Śmigusa-dyngusa dobrze pomyśleć też o zdrowiu i podarować komuś lub sobie CZAPKĘ Z WŁASNYM NADRUKIEM. Czapka z własnym nadrukiem będzie się dobrze nosić także i po świętach Wielkiej Nocy, dlatego jest dobrym wyborem na prezent. Nadrukujemy na niej co tylko zechcesz, a ona przy okazji będzie chroniła Ciebie lub Twoich bliskich przed słońcem, wiatrem, zimnem - w zależności jaki model wybierzesz ;-). Najlepiej wybierz wszystkie i bądź gotowy na każdą pogodę.

A może lubisz spędzać czas albo znasz kogoś kto eksperymentuje, gotuje i tworzy kuchnię fusion? W takim razie FARTUCH KUCHARSKI z własnym nadrukiem, na zamówienie to strzał w dziesiątkę. Spędzaj czas ze swoją drugą połówką, mamą lub babcią gotując razem, nie bojąc się ubrudzić i zaszaleć.


Skorzystaj z kreatora T-Druk i przygotuj świąteczne prezenty!

Do tworzenia projektów, które nadrukujemy na wybranym przez Ciebie produkcie, udostępniamy Ci doskonałe narzędzie, jakim jest NASZ KREATOR. Znajdziesz w nim bogatą bibliotekę szablonów, clipartów, obrazów które możesz wykorzystać przygotowując grafiki produktów z własnym nadrukiem. Możesz też umieścić tam wcześniej przygotowany przez siebie projekt czy wstawić tekst. Jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!

Uwaga! Prosimy pamiętać, że maksymalna wielkość nadruku jaką wykonujemy to 35 x 40 cm. Wielkości uzależnione są od rozmiaru i możliwości pola zadruku danego produktu. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji bądź masz jakieś pytania - napisz do nas lub zadzwoń. Odwiedź nas też na facebooku i instagramie.

Koszulki wielkanocne z nadrukiem